В ответ на: Футболпрогноз Одражий 21-09-15 15:13
В ответ на: Техвопросы Aladin 21-09-15 15:11
В ответ на: Кубок Украины сезона 2013/2014 ПВС 14-05-14 16:29
В ответ на: Нефтяник - ФК Сумы kolos 08-05-14 19:05
О мате на форуме Павловский 27-04-14 22:30
В ответ на: Новый сезон mikha 09-08-13 21:24
Главная arrow Матчи arrow Чемпионат Украины arrow Первая лига. 12-й тур
Первая лига. 12-й тур
02.10.2006 г.
"Нефтяник-Укранефть" - "Крымтеплица" 3:1
Зейналов 16 Зейналов 30 (п.) Зейналов 88 (п.) - Старгородський 70 (п.)

Игра получилась на удивление интересной. Хотя 3 гола были забиты с пенальти, при превосходстве нашей команды, гости не давали себя в обиду. Приятно удивила игра нашего Величко, расстроил Бодя, хотя после перерыва в 4 игры это можно понять. Ну и естественно, стоит отметить хит-трик Зейналова. Молодцы, так держать!

Нефтяник-Укрнефть

Зейналов 13, 28 (пен.), 87 (пен.)
Величко, Карпенко, Зейналов, Гапон (Швець 46), Гольдін, Козін (Богданов 83), Харченко (Можаєв 89), Мельниченко (Бермудес 81), Лобан, Агарін, Єсип (Круковець 90)
Попередження:Харченко 36

Крымтеплица

Павленко, Візавер, Мамутов, Дмитриєнко, Грищенко (Саранчуков 46), Старгородський, Кармаліта, Свінціцький (Кривов’язий 68), Леонов (Гайдаш 46), Онисько (Піцур 21), Бляхарський.
Попередження: Старгородський 2, Візавер 90

Обидві команди в попередньому турі закінчили свої поєдинки з однаковим рахунком – 3:1. Та якщо кримські футболісти перемогли лідера ліги, то нафтовики поступилися дніпродзержинській «Сталі». І в цьому поєдинку, після його закінчення, на табло світилися такі ж цифри.

В цьому матчі в стартовому складі «Нафтовика-Укрнафти» після трьохматчевої дискваліфікації з’явилися Єсип і Гольдін та Агарін, який відновився після травми. Але героєм зустрічі став Руслан Зейналов, який у звітному поєдинку активно діяв у нападі і, як результат, відзначився хет-триком.

Господарі розпочали гру активно, хоча й «тепличники» не відсиджувалися в обороні. Вже на 4-й хвилині нафтовики подали два кутових підряд, і після другого по воротах головою бив Харченко, але у «рамку» не влучив. Через дві хвилини гості порушили правила проти Єсипа біля лінії свого карного майданчика. Штрафний взявся виконувати Зейналов і його удар прийшовся у «стінку». На 9-й хвилині він же від бровки зробив навісну передачу в район 11-метрової позначки та Карпенко, який підключився до атакуючих дій команди, головою пробив вище воріт. Та вже скоро господарі повели в рахунку. Зейналов і Єсип вийшли на одного захисника «Кримтеплиці» і Руслан чітко послав м’яч в сітку воріт мимо Павленка, який вибіг з воріт, стараючись зменшити кут обстрілу. На 20-й хвилині після подачі кутового хтось із охтирців головою впритул пробив головою, та Павленко перевів м’яч на кутовий. Незабаром пасом в «розріз» партнери вивели в штрафний майданчик Лобана, той зробив прострільну передачу в площу воріт і Єсип метрів з 4-х не влучив у порожні ворота.

Трохи оговтавшись після стартового натиску господарів, почали «огризатися» й кримчани. На 26-й хвилині небезпечно по воротах пробив Кармаліта, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Та зразу ж атака нафтовиків і, після помилки на виході голкіпера «тепличників», Мельниченко пробив мимо незахищених воріт. Не пройшло й хвилини, як у своєму штрафному майданчику хтось із захисників гостей руками затримав Єсипа і арбітр без вагань вказав на позначку. Зейналов не залишив ніяких шансів голкіперу, сильно пославши м’яч у верхній кут воріт. Після цього господарі трохи збавили оберти і нагоди розмочити рахунок мали підопічні Олександра Гайдаша. Спочатку зі штрафного Кармаліта пробив у нижній кут воріт, але надійно зіграв Величко. Потім Свінціцький, обвівши у штрафному майданчику двох захисників господарів, виходив віч-на-віч з голкіпером, та Величко сміливим кидком в ноги загрозу ліквідував. А на 36-й хвилині стався курйозний випадок. Удар Свінціцького прийняла на себе ліва від воротаря стійка воріт. Після декількох рикошетів м’яч потрапив до Бляхарського, та й він пробив тепер вже у праву стійку.

У другому таймі господарі приділили більше уваги захисту, хочф й мали ще не одну нагоду збільшити рахунок, На 60-й хвилині трохи пожадував Єсип, який міг віддати пас своєму партнеру, що знаходився у більш зручній позиції. Та Богдан пробив сам і влучив у захисника гостей. За 2 хвилини штрафний, неподалік карного майданчика, виконували футболісти «Кримтеплиці». Гайдаш сильно пробив в нижній кут воріт, але переграти Величка йому не вдалося. На 63-й хвилині Зейналов вже міг оформити хет-трик: після його удару з хорошої позиції м’яч все таки влучив у сітку воріт та тільки з зовнішньої сторони. Та забити гол і розмочити рахунок вдалося «тепличникам». Після їх масованої атаки господарі порушили правила у своєму штрафному майданчику і Старгородський своїм шансом скористався сповна. А коли вже спливав час поєдинку господарі зняли всі питання про переможця матчу. Захисники гостей грубо зупинили стрімкий прохід Зейналова. Сам же «потерпілий» і виконав вирок арбітра, зірвавши павутиння воріт «Кримтеплиці»…