Главная arrow Новости arrow ГРАЕМО У ФУТБОЛ ПРОТЯГОМ РОКУ
ГРАЕМО У ФУТБОЛ ПРОТЯГОМ РОКУ
14.12.2006 г.
Відділом у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту Охтирської міської ради постійно проводяться різні заходи задля організації дозвілля молоді.
З початку 2006 року проведено 14 міських спортивно-масових заходів з 9 видів спорту, в яких взяли участь близько 800 спортсменів, та 11 культурно-масових заходів для дітей та молоді до Дня Незалежності України, Дня захисту дітей, Дня молоді, Дня фізичної культури і спорту тощо. Команди та окремі спортсмени брали участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Хто цікавиться спортивним життям міста мають можливість зайти на офіційний сайт Охтирської міської ради та отримати необхідну інформацію. Згадаймо лютий 2006 року. В спортивному залі СГК "Нафтовик" відділом у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту проводився розіграш Кубка міста з міні-футболу, в якому брали участь збірні команди підприємств, організацій, установ, вулиць, мікрорайонів міста та району, всього 21 команда (220 учасників за заявками). Обслуговували ці змагання 6 суддів. Після змагань профспілковим комітетом НГВУ "Охтирканафтогаз" ВАТ "Укрнафта" були проведені традиційний турнір з міні-футболу пам'яті Р.К. Рапія, який зібрав рекордну кількість - 32 команди та турнір, присвячений пам'яті Анатолія Слободенюка, в якому змагались дві команди ДЮСШ "Нафтовик", команди з м. Харкова, м. Суми, м. Полтави, м. Чернігова, м. Ромни, смт. В.-Писарівка.

Згідно з навчальними програмами та календарним планом спортивно-масових заходів проводиться робота з розвитку дитячо-юнацького футболу.

Забезпечено проведення та участь в багатоступеневих змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" утрьох вікових групах. У підсумку в фінальних обласних змаганнях серед дітей 1993 року на-родження команда міста посіла IIІ місце (тренер Шведченко Ю.В.), 1994 року народження - II місце (тренер Шуршин Б.М.), 1995 року народження - І місце (тренер Вовк М.І.) і виборола право захищати честь області на Всеукраїнських зональних змаганнях у м. Кременчуці, де посіла II місце. Також добре виступили наші футболісти в першості дитячо-юнацької футбольної ліги області серед ДЮСШ (1990 року народження - III місце, 1991 року народження - III місце). Двома командами представлене наше місто в іграх Юнацької Першості країни по шостій зоні. . Команда старших вихованців ДЮСШ представляла місто в Чемпіонаті області з футболу серед команд першої групи. Треба відзначити, що команда молода, має малий досвід у змаганнях такого рівня, тому результат не зовсім втішний (8 місце з 11 команд). Приділяється також увага і ветеранському футболу. Збірна команда ветеранів футболу міста та окремі футболісти беруть участь у міських змаганнях, товариських зустрічах, обласних та республіканських турнірах. Два футболісти увійшли до складу збірної команди області, яка брала участь у Кубку України з міні-футболу.

Вирішувалися питання фінансового забезпечення розвитку футболу, забезпечення участі міських команд в обласних, республіканських змаганнях та турнірах. За 2006 рік з 16 тис.грн., які було виділено відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту на проведення спортивно-масових заходів та змагань, близько 12 тис. грн. використано на міську програму розвитку футболу на 2003-2008 роки.

Керівництвом НГВУ "Охтирканафтогаз" ВАТ "Укрнафта" проводиться постійна робота по утриманню технічного стану стадіону, спортивної та матеріально-технічної інфраструктури футбольного клубу "Нафтовик" відповідно до вимог ФІФА, УЕФА та центру Федерації Футболу України. Частково проведені роботи по дообладнанню футбольного поля військової частини відповідно до правил проведення змагань на призи клубу "Шкіряний м'яч". Придбано чотири комплекти форми для учнів ДЮСШ "Нафтовик".

15 листопада 2006 року на черговому засіданні виконкому заслуховувалось виконання програми розвитку футболу на 2003-2008 роки за період 2006 року. Окремим пунктом стоїть питання облаштування в місті футбольного майданчика зі штучним покриттям. Штучне покриття, дозволяє грати у футбол та займатись спортом протягом всього року. Саме синтетичне покриття надається Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту безкоштовно за наявності обладнаної, відповідно до вимог, бетонної основи, вартість якої становить 70 тис. грн.

Це питання буде винесено на розгляд депутатської комісії при формуванні міського бюджету на 2007 рік. Тож сподіваємось на підтримку та розуміння депутатів міської ради.

Відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту виконавчого комітету Охгирської міської ради


Добавить в любимые (0)

  Ваш коментарий будет первым

Добавить коментарий
  • Пожалуйста оставляйте коментарии только по теме.
Имя:
E-mail
Тема:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Коментарий:Код:* Code
Отправлять комментарии к этой статье мне на почтовый ящик

 
« Пред.
 
Время выполнения 0.077285