Главная arrow Новости arrow Кварцяный сказал...
Кварцяный сказал...
14.08.2007 г.

Из послематчевой пресс-конференции после матча "Волинь" - "Ігросервіс"

- Віталію Володимировичу, ну спростуйте, будь-ласка, чутки про свій перехід у "Нафтовик", які вже по третьому колу ходять.

- Скажу вам чесно. Ви знаєте, я завжди кажу так, як є. Є певні моменти, які не пов'язані з якимись моїми бажаннями, чи моєю ініціативою працювати у вищій лізі, тим більше, що не в дуже хорошому місці та команда. Але у нас все вирішує президент клубу і як він скаже, так ми і зробимо. Я шукав аргументи проти, але поки що нічого не виходить. Не можна також ігнорувати й ту повагу і пропозиції, які надходять від керівництва "Нафтовика".
Завтра я з Василем Андрійовичем їду в Київ і будемо розмовляти. Якщо буде така можливість, я залишуся працювати в Луцьку. Якщо ж ні, то ми будемо працювати там. Щоправда, в "Нафтовику" дуже складна ситуація, там дуже багато треба буде працювати і, мені здається, що я там взагалі нічого не буду бачити. Та якщо вже так і трапиться, то "Волинь" все одно залишиться під нашим контролем. Тим більше, що я лише почав нормально працювати з командою, а там необхідно все починати заново. Та, як кажуть, якщо партія накаже - доведеться переїжджати.

- То виходить, що ваш переїзд - ініціатива Василя Столяра?

- В принципі так, але цей переїзд - максимум на один рік і ще не факт, що він відбудеться. Побачимо.

- То Столяр також має якісь інтереси в даному переході?

- Так, у нього є певні справи в даному напрямку, але усе це робиться для того, щоб, зрештою, позитивно відбитися на волинському футболі. Я маю на увазі вихід "Волині" у вищу лігу. Можливо ми зробимо тимчасово такий собі умовний фарм-клуб. І хоча не можна мінятися гравцями, але оскільки мені необхідно буде там напружено працювати, то деякі футболісти підуть туди, а деякі приїдуть звідти сюди, адже трансферне вікно відкрите до кінця серпня. Тобто, можливо я візьму з собою кількох гравців "Волині".

- Коли ж вирішиться це питання?

- Завтра о 17-00 можете мені телефонувати і я скажу - так чи ні.

- Кого ж з гравців плануєте забирати з собою?

- Можу вас заспокоїти, що Алозі залишається в Луцьку. Тим більше, що у нього нині є ушкодження і сьогодні він взагалі грав на уколах. Причому грав добре, Майкл взагалі дуже гарно старається. Якщо я вже й буду перебиратись до Охтирки, то візьму з собою Хачеріді - він таки складна людина й з ним ще потрібно напружено працювати і Олександра Пищура. Все.

- За "Волинню" у такому випадку слідкувати будете?

- Аякже! Я буду постійно сюди приїжджати, слідкувати за командою, щоб вона ставила перед собою максимальні задачі. Тільки так. Вчора я їздив у Львів на матч "Карпат" з донецьким "Металургом" й мав розмову, що якщо нам доведеться йти, то до "Волині" прийде два тренера зі Львова - Богдан Бандура і Андрій Чих. Я з ними розмовляв - це порядні люди, знають свою справу, були раніше хороші футболісти. Вони - патріоти західноукраїнського футболу і у будь-якому випадку увійдуть в тренерський штаб "Волині".

- А Журавчак?

- Журавчак якщо потрібно буде їхати, то поїде зі мною. А також - Віктор Буднік, котрий обійматиме посаду менеджера команди. Проте хотілося б щоб завтра усе добре вирішилося і я повернувся до Луцька.

- Віталію Володимировичу, які ж аргументи протилежної сторони: можливість попрацювати на вищому рівні, чи щось інше?

- Ви знаєте, я людина не багата, але й не бідна. За тридцять років тренерської роботи щось таки й заробив. Я чесно віддаюся футболу, а він віддячує мені. Тому фінансове питання мене не цікавило ніколи й не цікавить зараз. А мотиви "Нафтовика" виходять такі, що по якомусь калейдоскопу вони вирахували, що мій негативний характер, накладений на негативне місце їхньої команди дасть "плюс".
Я взагалі полюбляю труднощі, працювати, вирішувати проблемні питання, але там дуже багато проблем з командою, з кваліфікованими гравцями. І ці проблеми потрібно вирішувати вже, до закриття трансферного вікна.

- Є шанси у Охтирки залишитися у вищій лізі?

- Шанси є завжди. Але я останнім часом переглянув достатньо матчів вищої ліги і повинен зауважити, що нині там дуже важко очки даються, дуже важко. Якщо у першій лізі "не перемога" - це, я вважаю, трагедія, то у вищій і очко - за щастя. Але у мене вже є футболісти, які тільки очікують мого сигналу. І якщо "Нафтовик" буде спроможний вирішити їх трансферні питання і тут у Луцьку допомогти, то я, думаю, що ми питання збереження місця у вищій лізі вирішимо."

http://www.fc.volyn.net/news/20070814.htm


Добавить в любимые (0)

  Ваш коментарий будет первым

Добавить коментарий
  • Пожалуйста оставляйте коментарии только по теме.
Имя:
E-mail
Тема:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Коментарий:Код:* Code
Отправлять комментарии к этой статье мне на почтовый ящик

 
« Пред.   След. »
 
Время выполнения 0.042773