Главная arrow Новости arrow На УТ-1 руководят некрофилы... или идиоты
На УТ-1 руководят некрофилы... или идиоты
12.03.2008 г.

Неужели их нельзя освидетельствовать на наличие психических заболеваний? Или спецом делается, чтобы футбольные болельщики возненавидели Шевченко (не Андрея, а типа то ли поэта то ли художника... с усами, одним словом), и других слов, кроме матерных, при его упоминании у них не возникало?

Как вам эта отмазка?

Шановні вболівальники!
Шановні телеглядачі!

Згідно телевізійної програми та умов відповідного контракту з Національною телекомпанією України пряма телевізійна трансляція матчу «Нафтовик–Укрнафта» (Охтирка) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) повинна була розпочатися 09.03.08 (неділя) у прямому ефірі о 16:00.

Одночасно, в цей день в Україні відзначалася 194 річниця з дня народження великого національного письменника Тараса Шевченка. Враховуючи загальнонаціональне значення цієї визначної події, керівництво НТКУ прийняло рішення забезпечити непланове висвітлення відповідних урочистостей в цей день в період з 15:00 до 19:00 в ефірі Першого
Національного телеканалу.

З урахуванням вище визначеного, трансляція матчу «Нафтовик–Укрнафта» (Охтирка) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) було перенесено і вона відбулася цього ж дня в ефірі Першого Національного в період з 19:15 до 21:00. Пряму трансляцію цього матчу телеглядачі могли спостерігати на супутникових телеканалах «Інтер+» та «НТВ ПЛЮС Наш Футбол».

;

Ми глибоко розуміємо переживання всіх телеглядачів, які не змогли в прямому ефірі Першого Національного телеканалу спостерігати за цим матчем та приносимо вибачення нашому футбольному вболівальнику.

Компанія «Медіа Спорт Промоушен», як маркетинговий партнер Федерації футболу України, Професіональної футбольної ліги України та усіх футбольних клубів–учасників «БІОЛА - Чемпіонат України з футболу» в своїй роботі робить все можливе для уникнення подібних форс-мажорних ситуацій і докладе максимум зусиль для їх виключення у майбутньому.
Розраховуємо на розуміння ситуації.

З глибокою повагою до всіх шанувальників футболу,
Виконавчий відділ ТОВ «Медіа Спорт Промоушен».

http://4u.sport.com.ua/news.phtml?id=39496


Добавить в любимые (0)

  Коментарии (2)
 1 Написал(а) Miha, в 13-03-2008 02:23
Скажете, не так?
 2 Написал(а) Бодя, в 13-03-2008 20:08
Шевченко заслуживает уважения, но руководящие каналом просто воспользовались футбольным матчем. Придурки...

Добавить коментарий
  • Пожалуйста оставляйте коментарии только по теме.
Имя:
E-mail
Тема:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Коментарий:Код:* Code
Отправлять комментарии к этой статье мне на почтовый ящик

 
« Пред.   След. »
 
Время выполнения 0.035421