В ответ на: Новый сезон mikha 09-08-13 21:24
Главная arrow Матчи arrow Чемпионат Украины arrow Первая лига. () тур.

«ПОДІЛЛЯ» (Хмельницький) - «НАФТОВИК-УКРНАФТА» - 0:2 (0:0).

Судді: С.Таньковський (Київ), В.Заровецький (Івано-Франківськ), С.Миронюк (Снятин)

«ПОДІЛЛЯ»: Венчак, Піддубний, Громов, Озімковський, Л.Сергеєв (Рудий, 55), Покаринін, Бо-ровков (Євстафієв, 67), Печений (Будник, 82), Кучерєнко. Ареф'єв, Лобан. Запасні: Нікітенко, Витвицький. Гайдаржі, Панчук. Тренер: Сергій Кучеренко.

«НАФТОВИК-УКРНАФТА»: Ногін, Лобойко, Дорошенко, Мельниченко (Гончаров, 46), Голь-дін, Валяєв (Гапон, 46), Пісний (Харченко, 65), Куценко. Божко, Агарін (Можаєв 77), Єсип (Бер-мудес 73). Запасний: Іллящук. Тренер: Сергій Шевченко.

Голи: Єсип (53), Пісний (63).

Попередження: Громов (3), Озімковський (15). Агарін (33), Куценко (69), Кучерєнко (83)

У другому таймі гості розставили всі крапки над і. Хоча на початку другої 45-хвилинки Покаринін вкотре продемонстрував чудову техніку удару з лету, але Ногін «потягнув» цей м'яч. А на 53-й хвилині воротар «Поділля» Олег Венчак просто підв'в команду. Після удару Гольдіна з дальньої відстані воротар хмельничан відпустив м'яч перед собою. А тут — Богдан Єсип, який добив м'яч у сітку воріт господарів поля - 0:1. Мабуть, це був ключовий момент гри, який психологічно надломив хмельничан. Це і зрозуміло: коли команда не впевнена у своєму «останньому-рубежі», то на якісь конструктивні дії в середині поля і нападі годі й сподіватись. А «Нафтовик-Укрнафта» скористався розгубленістю деяких гравців «Поділля» і завдав господарям ще одного разючого удару: Пісний на лівому фланзі доволі легко переграв своїх Хмельницьких візаві і від кута карного майданчика зрячим, досить потужним, ударом відправив «смугастого» у дальній кут воріт Венчака - 0:2. Після цього на трибунах спорткомплексу «Поділля» відбувалося щось неймовірне. Вболівальники почали скандувати: «Ганьба» та «Кучеренка у відставку» А підопічні Сергія Петровича в цей час виглядали пригніченими. І до кінця матчу вони не створили жодного гольового моменту біля воріт «Нафтовика». Гравці «Поділля» покидали поле під ганебний свист трибун, а ось гості отримали від хмельничан оплески.

Після матчу тренер «Нафтовика-Укрнафти» Олексій Грачов сказав: «Наша команда цілком виконала настанову тренерів на цю гру. Охтирсь-кі футболісти, як на мене, продемонстрували хороший зміст футболу, самовіддачу, високу ігрову дисципліну. «Поділля», особливо в першому таймі, теж справило на мене хороше враження. Але. як говорять, виграє той, хто менше помиляється. Ми, очевидно, хотіли перемоги більше і здобули її. Красивий м'яч за рахунок індивідуального виконання забив Андрій Пісний».