Главная arrow Матчи arrow Чемпионат Украины arrow 3 Тур. "Волынь" - "Нефтяник"
3 Тур. "Волынь" - "Нефтяник"
30.07.2009 г.
Оглавление
3 Тур. "Волынь" - "Нефтяник"
Анонс
Онлайн
Статистика
Отчет
Пресс-конференция
Протокол
Фото
Видео

Віталій Кварцяний,
головний тренер ФК "Волинь":

– Так буває, що швидко забитий гол відбирає в гравців концентрацію й енергію. У першому таймі наші футболісти стільки моментів втратили. Жах просто. Зате в другому таймі щось таке почали робити, стільки крові мені попили. Сьогодні претензій не маю хіба що до Ндое та Сімініна. Всі інші, хоча й старалися, але не виконали завдання на гру. Дуже погано виглядав Кабанов. Я дам йому ще один шанс, але якщо він не змінить ставлення до гри то піде з команди слідом за Радченком.
Розумієте, сьогодні є перемога, але ми повинні грати спокійно із запасом, так щоб у перспективі було видно наступні перемоги. А по сьогоднішній грі я в не можу бути впевненим у тому, що ми візьмемо три очки в слідуючому турі. Найприкріше ж те, що футболісти собою задоволені. Вони пішли у роздягальню, обіймаються. Це не чесно, вони обманюють самі себе, мене і вболівальників. Але я їм не дам посміхатися.

Вадим Колесник,
в. о. головного тренера ФК "Нафтовик-Укрнафта":

– Ми пропустили швидкий гол. В цьому, напевно, й причина поразки. Взагалі гра вийшла бойова, звеликою кількістю боротьби. Гарного футболу чомусь не вийшло, можливо тому, що поле мокре було (перед грою у Луцьку пройшов рясний дощ - авт.).
Загалом, "Волинь", зіграла, як ми й очікували. Це команда агресивна, завжди добре готова фізично. Ми розраховували ловити господарів на контратаках, але ті епізоди, які нам дозволяла створювати "Волинь", не використали. Не вистачало останнього пасу, тому й справа до ударів майже не доходила. 
« Пред.   След. »
 
Время выполнения 0.032972