В ответ на: Футболпрогноз Одражий 21-09-15 15:13
В ответ на: Техвопросы Aladin 21-09-15 15:11
В ответ на: Кубок Украины сезона 2013/2014 ПВС 14-05-14 16:29
В ответ на: Нефтяник - ФК Сумы kolos 08-05-14 19:05
О мате на форуме Павловский 27-04-14 22:30
В ответ на: Новый сезон mikha 09-08-13 21:24
Главная arrow Новости arrow Відкриття «Львів Арени»
Відкриття «Львів Арени»
13.12.2011 г.

У вівторок, 15 листопада, всі дороги вели до Львова. Саме у «культурній столиці» України цього дня відбулося відкриття останнього із стадіонів, яке прийматиме Євро. Матч Україна – Австрія розпочав нову сторінку цієї арени й українського футболу загалом.

Оскільки стадіон розташований на окраїні Львова, то вболівальникам, особливо з інших міст України, було важко добиратися на матч. Також не зовсім позитивні враження виникли при погляді на арену ззовні. Вона ще не зовсім готова, адже незважаючи на офіційне відкриття, проводяться роботи, щоб довести арену до бездоганного вигляду.

Проте це все дрібниці порівняно з тим, яка атмосфера панувала на самому стадіоні. Він дуже компактний та зручний для глядачів, оскільки є суто футбольним. Арені властива чудова акустика, тож підтримка львівських вболівальників була просто неймовірною. При такій підтримці наша збірна просто не мала права програти. Незабутнім моментом матчу стали останні його хвилини, коли весь стадіон заспівав гімн України. Це було неймовірно!

Ця енергія передалась футболістам нашої збірної, і вони таки вирвали у австрійців перемогу, забивши на останніх доданих хвилинах – 2:1. Також у перерві матчу зігрітись глядачам допомогла Руслана, яка заспівала футбольний гімн спеціально для вболівальників.

Головним завданням цієї арени було довести свою фартовість для національної збірної України. Хоч і зі скрипом та вона все-таки пройшла це випробування, тому Львів залишається єдиним містом, де наша головна команда лише перемагає. Навіть погана погода не зіпсувала свята, яке відбувалося в цей день на «Львів Арені».

Дякуючи міській владі, після матчу зі стадіону курсували автобуси, тому жодних проблем із добиранням назад не виникло.

Незважаючи на деякі моменти, пов’язані із незавершеністю стадіону та навколишньої зони, арена справила чудове враження. Та й до початку Євро всі неполадки будуть усунені, і у червні наступного року європейські вболівальники побачать красень-стадіон, який просто не залишить їх байдужими.