В ответ на: Футболпрогноз Одражий 21-09-15 15:13
В ответ на: Техвопросы Aladin 21-09-15 15:11
В ответ на: Кубок Украины сезона 2013/2014 ПВС 14-05-14 16:29
В ответ на: Нефтяник - ФК Сумы kolos 08-05-14 19:05
О мате на форуме Павловский 27-04-14 22:30
В ответ на: Новый сезон mikha 09-08-13 21:24
Главная arrow Новости arrow «НАФТОВИК» У МІЖСЕЗОННІ
«НАФТОВИК» У МІЖСЕЗОННІ
20.07.2006 г.
По закінченню 15-го чемпіонату футболісти отримали коротеньку відпустку і роз'їхалися по домівках Змінили команду Андрій Куценко, який перейшов до ФК «Харків» та Сергій Лобойко - до полтавської «Ворскли». Вирішив закінчити свої виступи в Охтирці Сергій Костюков. Повернулися до Полтави орендовані на півроку Роман Капаністий та Ангон Ковалевський. Немає вже у «Нафтовику-Укрнафті» Сергія Гончарова та голкіпера Андрія Назарука, який так і не провів жодного матчу за команду.

Вже 3 липня гравці «Нафтовика-Укрнафти» виїхали на учбово-тренувальний збір до Алушти, де перебували до 13-го числа. За цей час охтирці зіграли три контрольні поєдинки.

Перший матч наші футболісти провели 5 листпада з ФК «Харків», який виступає у елітному дивізіоні українського футболу. За взаємною домовленістю «Харків» і «Нафтовик-Укрнафта» провели між собою не один матч, а два. Кожний продовжувався по 60 хвилин (два тайми по 30 хвилин). Тренер харків'ян Володимир Кулаєв виставив на кожний з поєдинків різні, при цьому, за його словами, рівноцінні склади. Перша гра завершилася перемогою харківського клубу, друга - перемогою наших футболістів.

У першому матчі перавагу мали футболісти «Харкова» і за 4 хвилини до фінального свистка Цигирлаш підключив до атаки Рібейро. Та охтирські захисники порушили проти бразильця правила у своєму штрафному майданчику. Сам потерпілий чітко виконав пенальті і, тим самим, приніс «Харкову» перемогу - 1:0.

Через 15 хвилин після закінчення першого матчу розпочався другий, який наші футболісти виграли з рахунком 2:0. Обидва свої м'ячі «Нафтовик-Укрнафта» з інтервалом в три хвилини провів у другому таймі. Перший гол, ввірвавшись з м'ячем по правому флангу в штрафний майданчик «Харкова» і, виявившись спритнішим захисників, на 39-й хвилині провів Кретов. До другого голу привела багатоходова комбінація, на вістря якої був виведений Єсип. Богдану дозволили пробити метрів з 12-ти, і кращий бомбардир «Нафтовика-Укрнафти» продемонстрував, що зі снайперськими якостями у нього і в міжсезоннні все в порядку. В час, який залишився, спроби «Харкова» відігратися до успіху не привели.

Другий спаринг наші футболісти провели 9 липня з «Волинью», яка ще в минулому чемпіонаті виступала у вищій лізі. В першому таймі у складі «Волині» на поле вийшли потенційні новобранці та гравці майбутнього основного складу команди. У нашій команді фали молоді гравці, та ті хто не потрапляє до «основи» Проте матч проходив у невисокому темпі, без особливих загроз біля воріт обох команд. Гольова злива почалася після перерви; коли Віталій; Кварцяний випустив на поле багатьох шістнадцяти-й сімнадцятирічних гравців, а Сергій Шевченко -гравців основного складу. Протримавшись до 62-ї хвилини, лучани врешті пропустили гол, а за ним охтирці додали ще п'ять... Як підсумок - перемога наших футболістів 6:0. Хет-триком відзначився Єсип, а ще три м'ячі забили Кретов, Зейналов та Мельниченко.

12 липня суперником «Нафтовика-Укрнафтиа» був ще один екс-вищоліговський колектив - ужгородське «Закарпаття». Наші футболісти перемогли з рахунком 1:0. Знову голом відзначився Єсип, який у трьох контрольних матчах забив 5 м'ячів. Слід значити, що закарпатські футболісти не реалізували пенальті - м'яч влучив у стійку воріт.

Про поповнення «Нафтовика-Укрнафти». Останній рубіж разом з Сиротюком буде захищати досвідчений Сергій Величко, відомий своїми виступами за сімферопольську «Таврію». Захисну лінію команди повинен підсилити Сергій Карпенко з «Геліоса». У лінії півзахисту буде грати досвідчений Андрій Добрянський, останньою командою якого була «Зоря», а в нападі грузинський легіонер Іраклій Кохреїдзе з білоцерківської «Росі».

Так як з нинішнього чемпіонату команди першої ліги повинні мати на полі не менше одного гравця віком до 19-ти років, за «Нафтовик-Укрнафту» заявлені три молоді футболісти: вихованець місцевої ДЮСШ 18-річний півзахизник Олександр Васильєв, який минулий сезон провів у краснопільському «Яворі», а також 17-річний захисник Юрій Коїін з донецького «Металурга» та 18-річний нападаючий Олег Богданов з «Ворскли».